Genel

PES 2019, PlayStore’da ön siparişe açıldı

PES 2019, PlayStore’da ön siparişe açıldı

Futbol oyunlarına ilgi duyanların merakla bekledikleri Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu PES 2019, Playstore’da ön siparişe açıldı. Yeni lisans ve efsane oyuncular ile gerçekçi bir futbol oyunu deneyimi sunan PES 2019’un Standart Edition sürümüne ön siparişe özel 198 TL’ye sahip olunabiliyor.

PES 2019 farklı sürümleriyle ön satışta

Oyunun ayrıca ‘Beckham Edition’ ve ‘Legend Edition’ olmak üzere iki farklı sürümü daha bulunuyor. Futbolun efsanelerinden İngiliz oyuncu David Beckham’ın kapakta olduğu özel sürümü 248 TL’ye, oyunculara ek fırsatlar sunan efsane sürümü ise 298 TL’ye satın alınabiliyor. Playstore ayrıca, Türk Telekom ‘Evde İnternet’ abonelerine özel 12 aya varan taksit seçenekleri de sunuyor.

Playstore PES 2019’da özel fiyatların yanı sıra, futbolun heyecanını orijinal takım ve lig lisanslarıyla sunan, hem bilgisayara hem de oyuncu rakiplere karşı orijinal takım kurma imkanı tanıyan yeni myClub avantajları da sunuluyor. Ön sipariş verenler, PES Brezilya efsane oyuncularına ve myClub’da kullanacakları 1000 Coin’e sahip olabiliyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 nolur.net. Gunun one cikan tasarim, giyim, stil haberleriThemetf

To Top
http://bir10.com/asphalt-9-geliyor/,http://bir10.com/mykonos-gezilecek-yerler/