Seyahat

Kadıköy Fikirtepe’yi Cazip Kılan 5 Önemli Kriter

İstanbul’da Anadolu Yakası denildiğinde akla gelen ilk semt Kadıköy; Kadıköy denildiğinde ise akla gelen ilk bölge Fikirtepe… Son zamanlarda özellikle gayrimenkul sektöründe ciddi bir yükselişe geçen Fikirtepe, yaşamı kolaylaştıran pek çok özelliğiyle de dikkat çekiyor. Gelin, bu özellikleri detaylıca inceleyelim…

Metro ve metrobüse yürüme mesafesinde bir lokasyon

İstanbul’da metro ve metrobüse yakın bir lokasyonda konut sahibi olmak, aynı zamanda İstanbul’un her noktasına yakın olmak anlamına gelebiliyor. Metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesindeki Fikirtepe, bu anlamda sakinlerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Çağdaş mimarinin estetik ve
çevreci yorumu

Değişen ve gelişen hayat koşulları içinde bir konutun, standart özelliklere sahip olması artık yeterli görülmüyor. Yaşamı kolaylaştıracak daha pratik ve ekonomik çözümler de gerekiyor. Fikirtepe’de hayata geçirilen son projeler, akıllı ve çevreci çözümleriyle %40’lara varan enerji tasarrufuyla sakinlerinin bütçesini koruyor.

Adalar ve Tarihi Yarımada manzarasını seyretme keyfi

Aydınlık bir pencereden Çamlıca, Adalar ve Tarihi Yarımada manzarasını izlediğinizi hayal edin. Sizce imkansız mı? Fikirtepe’de oturanlar, bu manzarayı her gün diledikleri kadar seyretme imkanı bulabiliyor.

Bölgenin en yeşil alanında huzurlu
bir yaşam

Zengin bitki örtüsüyle Kadıköy’ün en yeşil bölgesi Fikirtepe’de oturanlar, doğa ile iç içe bir yaşamın keyfini sürerler. Hafta sonu bisiklete binmek, akşam yürüyüşlerine çıkmak ve şehrin gürültüsünden tamamen kendini soyutlamış parklarda zaman geçirmek, Fikirtepe sakinleri için büyük bir keyiftir.

Sosyal yaşamın tam merkezinde olmanın rahatlığı

Türkiye’nin önde gelen hastane ve sağlık kurumları, kültür-sanat merkezleri, AVM’ler ve İstanbul’un en sosyal caddelerine yakınlığı ile Fikirtepe, yaşarken de yatırım yaparken de sahiplerinin yüzünü güldürür.

1 Comment

1 Comment

  1. Aneacriweerbak

    16 Haziran 2018 at 19:24

    Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
    https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-10-mg-au-maroc/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 nolur.net. Gunun one cikan tasarim, giyim, stil haberleriThemetf

To Top
http://bir10.com/kadinlar-kendi-kiyafetlerini-sanal-alemde-tasarlayacak/,http://bir10.com/ev-yapimi-3-malzemeli-oksuruk-surubu/