Genel

Çoklu oyuncu desteğiyle Bus Simulator 2018 geliyor!

Çoklu oyuncu desteğiyle Bus Simulator 2018 geliyor!

Ülkemizde fazlasıyla sevilen tır, otobüs simülasyonlarına Bus Simulator 2018 ile bir yenisi daha ekleniyor. Simülasyon denildiğinde ilk akla gelen firma olan Astragon, 13 Haziran tarihinde Bus Simulator 2018’i piyasaya çıkacak.

Bus Simulator 18’de oyunculara verilecek çoklu oyuncu desteği sayesinde, üç arkadaşa kadar toplanıp kendi otobüs şirketlerini kurma imkanına sahip olacaklar. Bu sayede kurulan firma, bir Avrupa şehri olan Seaside Valley’de başarıdan başarıya koşması bu üç ortağın elinde olacak. Oyuncular mevcut otobüs filolarını geliştirmek ya da kendi filolarını kurmak için imkân bulurken, Bus Simulator 18’de gerçek zamanlı chat desteği de sunuluyor. Hatta şehir içinde arkadaşınızın otobüsü ile karşılaşma, dilerseniz arkadaşınızın aracını kullanma hatta o araç ile arkadaşınızın yanında seyahat etme gibi tecrübeler de bekliyor.

Hatta vardiya sonunda dileyen oyuncular Seaside Valley’nin keyfini yürüyerek de çıkartabilecekler. Yaya olarak gezerken oyunda aynı zamanda şehre yayılmış olan gizli eşyaları toplayabilecek ve yanında muhteşem manzaralar da görebileceksiniz.

Bus Simulator 18 oyunu PC için 13 Haziran 2018’de  29,99 euro, 34,99 dolar ve 26,99 sterlin fiyat etiketleri ile raflarda olacak.

Bus Simulator 2018 fragman

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 nolur.net. Gunun one cikan tasarim, giyim, stil haberleriThemetf

To Top
http://bir10.com/dogal-afetlere-hazirlik-icin-kuresel-kod-cagrisi/,http://bir10.com/instagramin-algoritmasi-nasil-calisiyor/