Genel

Asphalt 9 geliyor!

Asphalt 9 geliyor!

Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunlarından Asphalt serisi Asphalt 9 Legends adıyla geri dönüyor. Asphalt 9: Legends; seriyi başarılı kılan arcade yarış oyunlarının kendine has eğlencesini, güçlü bir çoklu oyuncu sistemi ile gelen sosyal özelliklerle harmanlayarak konsol grafikleriyle gelecek.

Asphalt 9: Legends

HDR destekli Asphalt 9

Gameloft’un geliştirdiği yeni ve güçlü grafik motoru, HDR ve PBR sayesinde üst düzey bir grafik detayları sunmasıyla fark yaratacak.

Oyunda yüksek nitro boost’u, 360° taklalar, kendi ekseni etrafında dönme vb. akrobasi hareketleri ile bezenecek Asphalt’ın büyük beğeni toplayan oyun stili; Asphalt: 9 Legends’ın Touchdrive özelliğiyle, sürüş kontrollerine yeni bir yaklaşım kazandırarak sürüş keyfine, stratejik karar vermenin önemini arttıran bir boyut ekliyor olacak. Serinin yeni özelliği “Kulüp Sistemi” ile oyuncular kendi topluluklarını kurup, yönetebilecek ve sosyal özellikler ile oyunun atmosferini çok daha iyi hissedebilecekler.

Asphalt 9: Legends

Yaz aylarında piyasaya sürülecek olan oyun şu anda Filipinler için yayınlanarak test aşamasına başladı. Tahminen bir ay içerisinde Android ve iOS için çıkışını gerçekleştirmiş olacağını bekliyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 nolur.net. Gunun one cikan tasarim, giyim, stil haberleriThemetf

To Top
http://bir10.com/asus-zenbook-s-ve-zenbook-pro-tanitildi-2/,http://bir10.com/pes-2019-playstoreda-on-siparise-acildi/