Genel

2019 Skoda Superb kamuflajsız görüntülendi

2019 Skoda Superb kamuflajsız görüntülendi

Kamuflajsız test otomobili yakalanan Superb dış cephede yumuşak değişikliklerle dikkat çekiyor. Bunlar arasında ön ve arkada yeniden tasarlanan tamponlar, LED teknolojisine sahip ve tasarımları tazelenen aydınlatma üniteleri, ayrıca Vision C konseptinden esinlenen bir ön panjur bulunuyor. Kabin VW Grubu’nun en yeni multimedya sistemleri ve yeni döşeme seçenekleriyle gelecek.

Yeni 1.5 TSI motor ve PHEV versiyon

Mevcut motorlardaki ufak değişikliklerin yanı sıra güncellenen Superb’de 1.4 litre TSI benzinli motorun yerini 1.5 litre TSI silindir deaktivasyon teknolojili motorun alması bekleniyor. Bu motor 130 hp ve 150 hp versiyonlarla sunulacak.

Daha da önemlisi, 2019 Superb VW Passat GTE’nin plug-in hibrit sistemini alacak. Bu sistemde 1.4 litre benzinli motorla elektrikli motor birarada bulunuyor ve toplam güç çıkışı 215 hp.

Skoda’nın plug-in hibrit 2019 Superb için daha büyük 13 kWh bir pil paketi kullancağı tahmin ediliyor. Böylece otomobilin sıfır emisyonlu sürüş menzili 70 km olacak. VS Passat GTE şu anda 9.9 kWh pil ile 50 km menzil sunuyor.

Köklü değişikler görünmese de yakın tarihlerde diğer detayların da kesinleşeceğini söylemek yanlış olmaz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 nolur.net. Gunun one cikan tasarim, giyim, stil haberleriThemetf

To Top
http://bir10.com/volvo-s60-415-beygirlik-hibrit-motoru-ile-tanitildi/,http://bir10.com/gercek-para-odullu-yerli-ve-canli-mobil-bilgi-yarismasi-hadi/