Fashion

2018’de Makyaj Çantanızda Mutlaka Olması Gereken 5 Mucizevi Ürün

Makyaj çantalarımız… Gün içinde ihtiyaç duyabileceğimiz bütün ürünleri tıka basa doldurduğumuz için çok çabuk eskiyen eşyalarımızın başında geliyor. Her defasında daha geniş ebatlarda bir çanta alsak da sonuç değişmiyor. Çözümü mü? Aynı anda birden fazla etki sağlayan mucizevi ürünler. Özellikle 2018 yılına damgasını vuracak ürünleri sizin için listeledik.

Yılın ürünü: Dudakların PH’sına göre renk değiştiren rujlar

Biz kadınların uyuma verdiği önem malum. Giydiğimiz kıyafetlerdeki renk seçimlerimizden tutalım partnerimizle olan ilişkimize kadar, her şeyde uyum ararız. Ve tabii biraz da anlaşılmak isteriz. Size önereceğimiz ruj; sizi çok iyi anladığı gibi aynı zamanda teninizle de uyum halinde hareket ediyor. Nasıl mı? Ruju uyguluyorsunuz ve gün içinde dudağınızın pH’sına göre pembe, gül ve turuncu arasında değişen bir görünüm kazanıyorsunuz.

Uzun süre kalıcı formülüyle de kalpleri fetheden ruju ve renk çeşitlerini incelemek için tıklayınız

Hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun far

Hazırlıksız yakalanma durumu, başımıza gelebilecek en talihsiz şeylerden biridir. Örneğin; sabah evden çıkarken hiçbir planımız olmayabilir ve bu yüzden iş çıkışı eve geleceğimizi düşünebiliriz; fakat gün içinde çok özel bir davet alınca bir anda bütün planlarımız değişebilir. Daveti geri çevirmek de olmaz. Peki, ne yapacağız? Özellikle böyle durumlarda kurtarıcınız olacak profesyonel bir far paleti biliyoruz. Hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun bu far paletini ıslak kullandığınızda tam ve derin gölge; kuru kullandığınızda ise sade bir gölgelendirme elde edebiliyorsunuz. Böylelikle gün boyu istediğiniz makyajı çok kolay ve hızlı uygulayabiliyorsunuz.

Far paletini ve etkili bakışlar için ihtiyacınız olan tüm ürünleri incelemek için tıklayınız

Aynı zamanda besleyici özelliği
olan bir ruj

Hiç makyaj yapmak istemediğimiz zamanlarda bile vazgeçemediğimiz ürünlerdir rujlarımız. Sürer sürmez bir anda yüzünüze renk katan rujunuzun aynı zamanda nemlendirici berry özü ve D vitamini formülüyle dudağınızı beslemesi fikrine ne dersiniz?

Cevabınız “Evet” ise renk paletini görmek için tıklayınız

Daha doğal görünüm sağlayan kapatıcı fondötenler, bazlar ve aydınlatıcılar

Mükemmel görünümlü bir makyaj için ihtiyacımız olan en temel şey tabii ki kusursuz ve güçlü görünümlü bir baz… Cildimiz ne kadar pürüzsüz ve parlak olursa, yaptığımız makyaj da o kadar etkili olur. Bu yüzden baz olarak seçtiğimiz ürünün kusurları kapatmada etkili olması çok önemli. Size önereceğimiz ürünler ise ciltteki renk farklılıklarını kapatmanın yanı sıra
cildi besleyici özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Yüz bakımı ürünlerini detaylı incelemek için tıklayınız

Gözenek giderici pudra

İster makyaj yapalım ister yapmayalım, pürüzsüz ve bebeksi bir cilde sahip olmak ve her zaman böyle görünmek hepimizin en büyük isteği… Bunun için kullandığımız pudralar, zamanla yüzümüzde ağırlaştığından tenimizi maalesef gün boyu taze hissedemeyebiliyoruz. Önereceğimiz mucizevî pudra; nemlendirici ve yağ kontrollü formülü ile cildi yumuşatmanın yanı sıra cildi yenileyerek sağlıklı bir parlaklık veriyor.

Cilt renginize en uygun pudrayı seçmek için tıklayınız

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 nolur.net. Gunun one cikan tasarim, giyim, stil haberleriThemetf

To Top
http://bir10.com/izmiri-diger-sehirlerden-ayiran-ozellikler/,http://bir10.com/abdli-milyarder-sanal-para-konusunda-uyardi-sonu-kotu-olacak/